info@asimod.com

Teslimat Bilgileri

ASIMOD.COM TESLİMAT BİLGİLERİ

ÜCRETSİZ KARGO:

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, Asimod.com.trtarafından karşılanmaktadır.

KARGO ÜCRETLERİ:

Sipariş tutarı 250 TL'nın altında ise 11.00 TLkargo ücreti uygulanmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerdetutara bakılmaksızın standart 13.00 TL kargo firmasına ödenen Kapıda ÖdemeHizmet Bedeli ücreti uygulanmaktadır.

GİZLİ GÖNDERİ:

Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında faturafotokopisiyle birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak, kargoambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulayıp, faturasında ürün ismibölümüne ürün kodu yazılarak ve içine katlanıp kargo ambalajının cebine konulupüzerine açılamayacak şekilde tüm cebi kaplayan barkod yapıştırılarak, gönderici kısmına da şahıs ismi yazılarak gönderilir. Özet olarak siparişiniz,herhangi bir şahıstan gelen sıradan bir kargo görüntüsüyle size ulaşacaktır.

FATURALANDIRMA:

Kuruluşumuz faturalarınızı, Vergi Usul Kanunu'nunilgili maddeleri ve ilgili mevzuatlarına göre e-fatura / e-arşiv uygulamasıkapsamında elektronik ortamda üretip, beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinizeayrıca göndermektedir. Bu nedenle sistemimize lütfen faal ve doğru e-postaadresinizi bırakınız. Yanlış e-posta adresi, mail kotası veya sistemsel hatalargibi nedenlerle ulaşmayan faturalardan kuruluşumuz sorumlu olmayıp, faturanızınyeniden gönderilmesini talep etmeniz durumunda dilediğiniz zaman yenidengönderilecektir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklıvererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasınısağlayabilirsiniz. 

SİPARİŞ HAZIRLIK SÜRECİ:

Saat 17.00'ye kadar alınan siparişleriniz aynı gün,17.00'den sonra alınan siparişleriniz ertesi gün işleme konulup en geç 3 işgünü içerisinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler; Cumartesi, Pazar, resmitatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleriverilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takipeden ilk iş günü işleme konulmaktadır.

KARGO ŞİRKETİ OLAĞAN İŞLEYİŞİ:

Tüm Türkiye'yi kapsayan lojistik hizmetlerikonusunda, Yurtiçi Kargo ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Kargo şirketi Pazar,resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargofirmasına teslim edildiğinde kargo takip linkinizi içeren bir e-posta ilebilgilendirilirsiniz. Ayrıca kargo firması tarafından sistemimize bırakmışolduğunuz GSM numaranıza kargo süreçleriniz sms ile bildirilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halindeziyaret ihbar notu bırakarak sizi kargo şubesine davet edecektir. Adresine,ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibatageçmemesi halinde, kargo firması paketi, asimod.com'a geri getirir ve bu ürününyeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Asimod.com.tr ve lojistik hizmeti satın aldığıkargo firması 2 ayrı farklı kuruluş olup, işleyişleri de birbirlerindenbağımsızdır. Bu nedenle Asimod.com, taahhütte bulunduğu süreler içerisindesiparişleri kargo firmasına teslim etmekle yükümlü olup, kargo teslimatı vesüreçleri ile ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Kargonun teslimedilmesi kargo firmasının, kargo süreçlerinin takibi de müşterilerimizinsorumluluğundadır. Kargo firmasıyla ilgili yaşanılan sorunlarda Asimod.com,sadece müşterilerine yardımcı olma adına kargo firmasıyla dialoglarda bulunmakta olup ayrıca sorumlu tutulamaz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimatsüresi İstanbul içi 1-3 iş günü , İstanbul dışı 1-5 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan asimod.com sorumlu değildir.

Siparişinizin durumunu, ''Hesabım'' sayfasındaki ''Siparişlerim''menüsünden inceleyebilirsiniz.